0

Ostatní nemovitosti garáže, Plzeň-sever

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Plzeň-sever. Celkem 1 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Plzeň-sever odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, garáž, Nýřany, 18 m²

Zařazení: prodej garáže Plzeň-sever, Nýřany

Stav nemovitosti: dobrý

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji garáž v obci Nýřany, část Kamenný Újezd. Garáž je situována v oblastni řadových garáží na okraji Nýřan, výborně dostupná z hlavní silnice. Je zděná a zabezpečená vraty se dvěma zámky, je zde přivedena elektřina 230...

Sleva 11%
450 000,- Kč
400 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Plzeň-sever z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Plzeň-sever se rozkládá na severu Plzeňského kraje. Na severovýchodě sousedí se Středočeským krajem, na severu sousedí s Ústeckým krajem a na severozápadě sousedí s Karlovarským krajem. Jeho rozloha je 1287 km2. Jih území leží v Plzeňské pánvi. Směrem na sever se zvedá nadmořská výška. Zbytek území je tvořen převážně Rakovnickou pahorkatinou. Okresem protékají řeky Mže, Berounka a Střela. Na Mži se nachází vodní nádrž Hracholusky. Hustota obyvatelstva v okrese je 58 osob na km2 a celkový počet obyvatel činí 75 tisíc. Do okresu Plzeň-sever patří 98 obcí, z toho má 10 statut města.