0

Ostatní nemovitosti garáže, Praha-západ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Praha-západ. Celkem 2 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Praha-západ odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, garáž 60 m2, Tuchoměřice, ul. Ke Statenicím

Zařazení: pronájem garáže Tuchoměřice Tuchoměřice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu garážový prostor 60 m2, Tuchoměřice, ul. Ke Statenicím. Bezproblémový přístup přímo ze dvora. Prostor je rozčleněn do 2 průchozích místností, jedna velká garážová vrata. Elekřina, dle dohody voda. Sociální zázemí (WC, umývárna) ve...

Sleva 19%
16 000,- Kč
13 000,- Kč

Pronájem, garáž, Libčice nad Vltavou, 20 m²

Zařazení: pronájem garáže Libčice nad Vltavou Libčice nad Vltavou

Stav nemovitosti: dobrý

BEZ PROVIZE nabízím k pronájmu garáž o velikosti cca 20 m2. Garáž je bez elektřiny, k dispozici ihned. Garáž je suchá, střecha v pořádku a bez zatékání. Vratná kauce 1 měsíční nájem.

2 500,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Praha-západ z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Praha-západ leží ve Středočeském kraji. Jeho rozloha je 581 km2. Tvar okresu je protáhlý ve směru sever-jih. Společně s okresem Praha-východ obklopuje Prahu. Povrch je velmi členitý. Na jihu okresu je soutok řek Sázava a Vltava a severněji protéká řeka Berounka. Sídlem okresu je město Praha. V okresu Praha-západ je 79 obcí, z toho je 9 měst a 2 jsou městysy. Celkový Počet obyvatel je 117 tisíc. Hustotou zalidnění patří okres k nejlidnatějším v kraji se 201 obyvateli na km2.