0

Ostatní nemovitosti garáže, Třebíč

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Třebíč. Celkem 1 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Třebíč odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Prodej garáže 16 m2, Třebíč

Zařazení: prodej garáže Třebíč

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Pokud si chcete splnit své přání o garáži v městě Třebíči a navíc neřešit problém s parkováním svého vozidla nebo využít příležitosti k vhodnému investovaní do nemovitosti v žádané lokalitě (ulice Táborská a Lavického), našli jste to pravé... Nabízíme...

864 900,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Třebíč z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Třebíč leží v jihovýchodní části kraje Vysočina. Na jihovýchodě sousedí s Jihomoravským krajem a na jihozpadě s Jihočeským krajem. Celková rozloha okresu je 1463 km2 a žije zde přibližne 114 tisíc obyvatel. Na 1 km2 připadá 78 obyvatel. V okrese Třebíč se nachází 167 obcí, z toho má 6 obcí statut města. Povrch je převážne parhokatinný. Územím protékají řeky Oslava a Jihlava, na které leží vodní nádrž Dalešice.