0

Pronájem domů Benešov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Benešov. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Benešov odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, rodinný dům 2+1, Soušice

Zařazení: pronájem domů Benešov, Tichonice

Stav domu: ve výstavbě

Pronájem rodinného domu a zahrady o velikosti 2+1.Ohřev vody přes elektrický bojler, odvod odpadních vod do žumpy. Dům se nachází na klidném místě v okolí je několik dalších starousedlíků a chatařů. Na nemovitosti jsou zásoby uhlí pro vytápění nutnost...

Pronájem, chata, Rabyně, 94 m²

Zařazení: pronájem chaty Benešov, Rabyně

Stav chaty: dobrý

Pronájem chaty 3+1 s užitnou plochou 94 m2 v obci Rabyně, Nedvězí. Chata je plně vybavená a zařízená. Vytápění kachlovými a krbovými kamny. Venkovní posezení s krbem a udírnou. Součástí pronájmu je i jižně orientovaná, terasovitá zahrada se zapuštěným...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Benešov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Benešov se nachází v jihovýchodní části Středočeského kraje. Jeho rozloha je 1 475 km2 a tím se řadí k největším okresům kraje. Okres je tvořen 115 obcemi a z toho 5 má rozšířenou působnost. Celkový počet obyvatel je téměr 92 tísíc a hustota zalidnění je druhá nejnižší v kraji. Okresním městem je Benešov.