0

Pronájem domů Mělník

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Mělník. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Mělník odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem rodinného domu v Tišicích, ul. Souběžná

Zařazení: pronájem domů Mělník, Tišice

Stav domu: velmi dobrý

Pronájem rodinného domu 6+kk, pozemek 464 m2, obec Tišice, okres Mělník. Jedná se o velmi pěkný dům k dlouhodobému pronájmu, který se nachází v klidné ulici. Dispozice: V přízemí domu je obývací pokoj se vstupem na terasu a do zahrady, kompletně vybavená...

27 000,- Kč
Nová

Pronájem, rodinný dům, Mělník, 80 m²

Zařazení: pronájem domů Mělník

Stav domu: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku o dispozici 3+1 v rodinném domě. K dispozici je hezká zahrada, na které se nachází malá garáž a další parkovací stání, zděná kůlna na uskladnění kol, kočárků a nářadí. Zahrada nabízí navíc prostor pro realizaci posezení...

19 500,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Mělník z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Mělník se nachází na severním okraji Středočeského kraje okolo soutoku řek Vltavy a Labe. Území je převážne rovinaté, převládají nížiny. Sever okresu je položený výše. Velikostí je okres na 10. místě ve Středočeském kraji s rozlohou 701 km2. Hustota zalidnění je jedna z největších v kraji se 145 obyvateli na km2 a celkový počet obyvatel byl v roce 2009 kolem 101 000. Do okresu náleží 69 obcí, z toho má 7 obcí status města a 1 obec je městys. Sídlem okresu je město Mělník.