0

Pronájem domů Benešov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Benešov. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Benešov odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem rodinného pasivního domu 4+kk

Zařazení: pronájem domů Benešov, Bukovany

Stav domu: novostavba

Nabízíme k pronájmu právě dokončený a velmi dobře řešený pasivní rodinný dům, připravený pro svého prvního nájemníka v krásné krajině Posázaví. Prostorný krajní dům s dispozicí 4+kk má celkovou užitnou plochu 121m2 a pozemek o výměře 222 m2. Schodištěm...

25 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Benešov z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Benešov se nachází v jihovýchodní části Středočeského kraje. Jeho rozloha je 1 475 km2 a tím se řadí k největším okresům kraje. Okres je tvořen 115 obcemi a z toho 5 má rozšířenou působnost. Celkový počet obyvatel je téměr 92 tísíc a hustota zalidnění je druhá nejnižší v kraji. Okresním městem je Benešov.