0

Pronájem domů Kutná Hora

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Kutná Hora. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Kutná Hora odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, rodinný dům, Kácov, 200 m²

Zařazení: pronájem domů Kutná Hora, Kácov

Stav domu: po rekonstrukci

Nabízíme vám k dlouhodobému pronájmu krásný rodinný dům po kompletní rekonstrukci o velikosti 6+kk o výměře 200 m2, sklepní prostory 100 m2, zahrada 493 m2, který se nachází na klidném a velmi pěkném místě v malebném městysu Kácov. Zděný dům prošel kompletní...

35 000,- Kč

Pronájem rodinného domu, 90 m², Močovice

Zařazení: pronájem domů Kutná Hora, Močovice

Stav domu: po rekonstrukci

Pronájem bytu v rodinném domě v obci Močovice. Dispozice 3+1 o celkové výměře 90 m2. Jedná se o tři samostatné pokoje v podkroví domu. Dva pokoje jsou průchozí a jedna samostatná ložnice, kuchyň a koupelna v přízemí. Byt je zrekonstruován, částečně vybaven...

Sleva 12%
12 000,- Kč
10 500,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Kutná Hora z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Kutná je okrajovým okresem Středočeského kraje. Nachází se v jeho jihovýhodní části mezi toky Sázava a Labe. Okresním městem je Kutná Hora. Z celkového počtu 88 obcí získaly 4 obce statut města a 5 obcí je městysem. Rozlohou 917 km2 zabírá 4. pozici ve Středočeském kraji. V roce 2009 byl počet obyvatel v okrese 75 tísíc a hustota zalidnění je asi 82 obyvatel na km2.