0

Pronájem domů Kutná Hora

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Kutná Hora. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Kutná Hora odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, rodinný dům, Kácov

Zařazení: pronájem domů Kutná Hora, Kácov

Stav domu: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu komerční prostor o velikosti 110m2 který se nachází v přízemí budovy.Prostory jsou v perfektním stavu s kvalitním sociálním zařízením. V obci je základní občanská vybavenost. Majitel by upřednostnil pronájem komerčního prostoru na...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Kutná Hora z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Kutná je okrajovým okresem Středočeského kraje. Nachází se v jeho jihovýhodní části mezi toky Sázava a Labe. Okresním městem je Kutná Hora. Z celkového počtu 88 obcí získaly 4 obce statut města a 5 obcí je městysem. Rozlohou 917 km2 zabírá 4. pozici ve Středočeském kraji. V roce 2009 byl počet obyvatel v okrese 75 tísíc a hustota zalidnění je asi 82 obyvatel na km2.