0

Ostatní nemovitosti Trutnov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti Trutnov. Celkem 2 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Trutnov odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, chalupa, Chotěvice, 372 m²

Zařazení: prodej chalupy Trutnov, Chotěvice

Stav nemovitosti: dobrý

Exkluzivně nabízíme k prodeji chalupu o užitné ploše 372 m2 nacházející se na polosamotě v Podkrkonoší v malebné vesničce Chotěvice Karlovka, okres Trutnov (cca 17 km od Vrchlabí). Dům je vhodný jako chalupa k rekreaci i k trvalému bydlení. Dům je obklopen...

8 990 000,- Kč

Prodej chaty se zahradou v obci Lanžov - Miřejov

Zařazení: prodej chaty Trutnov, Lanžov

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji chatu se zastavěnou plochou 19 m2 a zahradou o ploše 792 m2 v obci Lanžov - Miřejov v okrese Trutnov. Chata je určena na celkovou rekonstrukci nebo demolici. V dosahu cca 8 m se nachází přípojka vody a plynu. El. bude připravena na...

1 650 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Trutnov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Trutnov leží na severu Královehradeckého kraje. Na západě sousedí s Libereckým krajem a na severu hraničí s Polskem. Trutnov je největším okresem v kraji s rozlohou 1147 km2. Počet obyvatel žijících na jeho území je 119 tisíc a počet obyvatel na km2 je 104. Ze 75 obcí v Trutnovsku má 12 přidělen statut města. Povrch okresu je velmi členitý. Sever je tvořen Krkonošemi a zbylá část území má pahorkatiný charakter. Nejvyšším místem okresu je Sněžka s nadmořskou výškou 1602 metrů. Směrem od severu k jihu protéhají řeky Labe a Úpa.