0

Pronájem domů Beroun

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Beroun. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Beroun odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem rodinného domu 3+1 se zahradou v Berouně - Závodí

Zařazení: pronájem domů Beroun

Stav domu: velmi dobrý

Nabízíme Vám k pronájmu hezký přízemní domek s užitnou plochou 85,87 m2. Dům je samostatný, patří k němu slunná terasa a zahrada. Dispozičně je řešený jako 3+1, najdeme v něm chodbu, vstupní halu, kuchyň propojenou s jídelnou, obývací pokoj a 2 ložnice....

Sleva 6%
18 000,- Kč
17 000,- Kč

Pronájem, řadový rodinný dům 4+kk, Králův Dvůr

Zařazení: pronájem domů Beroun, Králův Dvůr

Stav domu: novostavba

K pronájmu novostavba řadového rodinného domu o dispozici 4+kk, který se nachází v žádané části obce Králův Dvůr. Kolaudace novostavby v roce 2019. Ve spodní části domu se nachází obývací místnost se vstupem na zahradu, kuchyňský kout, vstupní chodba,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Beroun z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Beroun leží v západní části Středočeského kraje. S rozlohou 662 km2 zaujímá 11. místo v kraji. Koncem roku 2009 byl počet obyvatel okresu okolo 84 tisíc. Tím se řadí k nejméně obydleným okresům kraje. Hustota osídlení je asi 125 obyvatel na km2. Okres je tvořen 85 obcemi a z toho 6 obcí má přiznán status města. Sídlo okresu je ve městě Beroun.