0

Pronájem domů Beroun

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Beroun. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Beroun odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

RD 3+kk, 110 m2, centrum Hořovic

Zařazení: pronájem domů Beroun, Hořovice

Stav domu: po rekonstrukci

Rodinný dům 3+kk o užitné ploše 110 m2, s dvougaráží, dvorkem a dílnou, je umístěn v centru Hořovic, těsné blízkosti hořovického zámku. Dům je po kompletní rozsáhlé rekonstrukci, v současné době zbývají dokončit venkovní úpravy - fasáda, garáž. Dům je...

Pronájem, rodinný dům 5+1, 179 m2, Hořovice

Zařazení: pronájem domů Beroun, Hořovice

Stav domu: velmi dobrý

Pronájem zrekonstruovaného RD 5+1 s menší zahradou o ploše 179 m2 v Hořovicích, okr. Beroun. Přízemí: chodba, kuchyně, samostatné WC, prostorná koupelna a 2x pokoj. Podkroví: chodba, WC s menší koupelnou a 2x pokoj. Dole se nachází: 1x pokoj, 2x sklep,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Beroun z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Beroun leží v západní části Středočeského kraje. S rozlohou 662 km2 zaujímá 11. místo v kraji. Koncem roku 2009 byl počet obyvatel okresu okolo 84 tisíc. Tím se řadí k nejméně obydleným okresům kraje. Hustota osídlení je asi 125 obyvatel na km2. Okres je tvořen 85 obcemi a z toho 6 obcí má přiznán status města. Sídlo okresu je ve městě Beroun.