0

Pronájem domů Beroun

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Beroun. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Beroun odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, rodinný dům, Bubovice

Zařazení: pronájem domů Beroun, Bubovice

Stav domu: dobrý

Pronájem rodinného domu v obci Bubovice o celkové ploše 1060 m2. Dům je v udržovaném stavu, lze využít jako dvougenerační. Dispozice domu je v přízemí 2+1, v patře 3+1. Dům je možný vytápět plynovým kotlem nebo kotlem na tuhá paliva, ohřev vody je bojlerem....

Pronájem, rodinný dům, Beroun, 163 m²

Zařazení: pronájem domů Beroun

Stav domu: dobrý

Zprostředkujeme Vám pronájem domu vhodného k podnikání. Nachází se u hlavní cesty, kousek od centra Berouna. V přízemí je komerční prostor, vhodný jako obchod, kadeřnictví atd. se zázemím (koupelna a další pokoj), v 1 patře se nachází byt 3kk, vhodný...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Beroun z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Beroun leží v západní části Středočeského kraje. S rozlohou 662 km2 zaujímá 11. místo v kraji. Koncem roku 2009 byl počet obyvatel okresu okolo 84 tisíc. Tím se řadí k nejméně obydleným okresům kraje. Hustota osídlení je asi 125 obyvatel na km2. Okres je tvořen 85 obcemi a z toho 6 obcí má přiznán status města. Sídlo okresu je ve městě Beroun.