0

Pronájem domů Příbram

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Příbram. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Příbram odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem rodinného domku

Zařazení: pronájem domů Příbram, Bukovany

Stav domu: dobrý

Společnost GOLDEN CASTLE s.r.o. nabízí k pronájmu samostatně stojící rodinný dům (přístavba) v obci Sedlečko u Bukovan. Jedná se o 2+KK, 75 m2. Součástí je sklep o velikosti 16 m2. Podlahy PVC a dlažba. Okna jsou dřevěná. Kuchyňská linka včetně spotřebičů....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Příbram z celkového počtu 1.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Příbramsko se nachází v jižní části Středočeského kraje a sousedí s Jihočeským a Plzeňským krajem. S rozlohou 1692 km2 je okres Příbram největším v kraji. Území je značně členité. Okresem protéká řeka Vltava na které jsou vodní nádrže Orlík a Slapy. Velká část území je zalesněna. Okres má malou hustotu populace, celkový počet obyvatel je 112 tisíc. V okresu Příbram je celkem 121 obcí (7 měst, 1 městys) a jeho sídlem je město Příbram.